Oriflame'e Üye Ol Sen de Kazan!

Oriflame'e üye olun. Oriflame Marka Ortaklığı, Online Oriflame Üyeliği, Ücretsiz Danışman Desteği, %30 indirim ve ücretsiz kargo avantajları için hemen şimdi üyelik formu sayfamıza gidin.

Oriflame üyelik süreci %100 ücretsizdir. Kayıt ücreti ödemezsiniz, düzenli sipariş vermek veya satış yapmak gibi zorunluluklarınız da yoktur. 12 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz otomatik olarak sonlanır. Tekrar üye olmak isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz.

Öte yandan Oriflame üyesi olmanın size sağladığı pek çok avantaj mevcuttur. Üye olduğunuz andan itibaren Oriflame ürünlerini size sunulan indirimler ile satın alma imkanına sahip olursunuz. Böylece;

  • İsterseniz sadece kendi kozmetik, parfüm gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken tasarruf edebilirsiniz ya da indirimli olarak aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile satarak satış geliri elde edebilirsiniz.

  • İsterseniz kendinize bağlı üye kayıtları yaparak kuracağınız ekibiniz ile her ay düzenli olarak gelir elde edebilir, üst seviye basamaklarına hızlıca tırmanabilirsiniz.

Kendi işinizin sahibi olmak, ek gelir elde etmek, aile bütçenize katkı yapmak.. Amacınız ne olursa olsun tek yapmanız gereken bugün başlamak! Bunun için de başvuru formunu doldurmanız yeterli.

NASIL ORİFLAME DANIŞMANI OLABİLİRİM ?

Oriflame’e isteyen herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame’de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Kendi işinizi kurmanız için çok nadir bir fırsat sunmaktayız ve bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuzdur.

NASIL KATILABİLİRİM 

Sitemizde bulunan üyelik formunu doldurmanız size yeterli olacaktır. Üyelik formunu doldurduktan sonra size mutlaka bir danışmanımız ulaşacak ve gerekli bilgilerle sizi donatacaktır.

ORİFLAME DANIŞMANI OLMAK

Güzellik Danışmanlarımızdan biri olarak, kendiniz ve aileniz için aldığınız güzellik ürünlerinde tasarruf edebilirsiniz. Yaptığınız satışlardan kâr elde edebilirsiniz ve çevrenizi de takımınıza davet ederek toplam grup satışından da para kazanabilirsiniz.  

Birçok danışmanımız Güzellik Danışmanlığını tam zamanlı bir iş olarak görüp kariyerlerinde başarı elde ederken; diğerleri de boş zamanlarında ek gelir elde etmek için ürünlerimizi satmayı tercih ettiler. Hangisini seçerseniz seçin, bize katılmanızdan mutluluk duyacağız.

Oriflame'e Üye olmak için aklınızda sorular varsa Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz bir zaman diliminde bizi arayabilir, sms ve whatsapp üzerinden irtibat kurabilir, e-posta gönderebilir veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sizde Oriflame Marka Ortağı olarak gelir elde edebilirsiniz.

95aa00c7-1c9f-4ead-a744-61a4ea1aa570.jpg
1062e866-1589-452b-baa2-93d6bc951cfe.jpg
oriflame-hosgeldin-programi.jpg

Oriflame Hoşgeldiniz Programı’na katılın, İsveç’ten gelen güzellikle tanışın! 1. adımı tamamlayın, 143 TL değerindeki Başlangıç Seti’ni sadece 22,99 TL’ye alın. 2. adımı tamamlayın, 178 TL değerindeki Optimals Even Out Cilt Bakım Seti’ni sadece 22,99 TL’ye alın. 3. adımı tamamlayın, 179 TL değerindeki Love Potion Parfüm’e sadece 22,99 TL’ye sahip olun.